Новини

Офіційні новини Kawasaki

5 MINUTES WITH ГОРСТ ЗАЙҐЕР (HORST SAIGER)

Горст Зайґер є гонщиком Kawasaki до мозку кісток. Він швидко став добре відомим серед учасників International Road Racing. Він також брав участь у чемпіонаті світу на витривалість FIM World Endurance Championship – здобув місце на подіумі на 24-годинних перегонах Le Mans в 2015 році.
Мені подобаються всі види перегонів, але більш за все Road Racing - через неймовірну підтримку вболівальників і відданість людей, які їх проводять. Люблю відвідувати Північну Ірландію для участі в Гран-прі Ольстера та перегонах North West 200, але, як і для більшості гонщиків, особливою подією для мене є перегони на острові Мен – Isle of Man TT. Кожен мотоцикліст у світі мріє взяти участь у перегонах на цій трасі, хоча більшість із них ніколи не отримують такої можливості. Крім цієї траси, моєю улюбленою короткою трасою є Suzuka.
 
Після мого дебюту на перегонах North West 200 у 2012 р. я зрозумів, що Road Racing – це те, чим я хочу займатися. На деяких змаганнях відчуваєш, що все йде, як треба, і це фантастичне відчуття, але інколи на інших перегонах відчуваєш себе не дуже зручно на мотоциклі. І хоча у 2014 р. мені здавалося, що завжди щось було не так, я зайняв перше місце в перегонах North West 200 після старту першим у кваліфікації. З іншого боку, в 2015 р. все було добре підготовлено, але мене переслідували невдачі.
 
2015 рік почався добре - я посів третє місце на 24-годинних перегонах у Ле-Мані, але все швидко змінилося після того, як я потрапив у велику аварію на перегонах North West 200. Я зламав лікоть, але через два місяці повернувся і встановив новий рекорд проходження одного кола на Terlicko GP, а потім дебютував на Гран-прі Ольстера в команді Kawasaki Айена Локера (Ian Lougher). Я також мав нагоду відчути потужність класичного мотоцикла Kawasaki ZXR750, коли брав участь у перегонах Classic TT у складі команди Greenall Racing.                                                        
 
Як незалежному гонщику мені було просто зробити свій вибір на користь Kawasaki. Мені було потрібно мати мотоцикл, який був би конкурентним без доробок і модифікацій. Тільки отримавши Ninja ZX-10R, я одразу ж виграв національні змагання, що підтвердило правильність мого вибору. Для цього сезону в мене є абсолютно нова модель 2016 року і я зараз витрачаю свої гроші, щоб придбати необхідні мені гоночні деталі. Я планую брати участь у перегонах North West 200, Isle of Man TT, Classic TT і Macau Grand Prix, а також, якщо дозволить бюджет, у Ulster та Terlicko GP. У складі швейцарської команди Bolliger Team Switzerland я також братиму участь на мотоциклі Ninja в чемпіонаті світу на витривалість (World Endurance Championship), тому для мене це буде черговий напружений сезон. Але моя мета залишається незмінною – робити все якомога краще та добре проводити час!