Новини

Офіційні новини Kawasaki

5 MINUTES WITH ЛЕОН ГАСЛАМ (LEON HASLAM)

Наприкінці 2015 року, після перемоги на заключних перегонах сезону World Superbike Championship, Леон Гаслам (син легендарного гонщика Рона Гаслама на прізвисько "Ракета") повідомив, що повертається до Великої Британії, щоб приєднатися до складу гоночної команди JG Speedfit Kawasaki. Крім участі в чемпіонаті Великої Британії в класі "супербайк", Леон також повернеться до траси Suzuka  для участі у 8-годинних перегонах під прапором Kawasaki...
Для мене було легко прийняти рішення про повернення до чемпіонату British Superbike Championship. Без сумніву, це одна з найсильніших серій перегонів у світі, а місцеві вболівальники не мають собі рівних!
 
Я на власні очі бачив, наскільки сильним є склад команди Kawasaki, але я знав, що коли пізніше цього року з'явиться нова модифікація ZX-10R, це буде мотоцикл, на якому можна виграти чемпіонат. Я розмовляв із Марком (Mark Smith-Halvorsen, власником команди JG Speedfit) раніше, та бачив, як швидко команда стала дійсно професійною, і це вплинуло на мій вибір.
 
Мої перші враження від мотоцикла були дуже позитивними, ми продовжуємо поліпшувати результати і просуваємося вперед з кожною поїздкою. На першому етапі в Silverstone ми завершили кваліфікацію на поул-позиції, і якби не декілька незначних технічних проблем під час двох перегонів,  гадаю, ми могли б мати дві перемоги. Такі речі трапляються, але сезон ще триватиме довго, і після нашої перемоги в Oulton Park ми маємо чітку мету – змагатися за перемогу в загальному заліку в 2016 року!
 
Крім участі в BSB, у липні я також братиму участь у восьмигодинних перегонах на трасі Suzuka в складі команди Team Green World Endurance. Мені дійсно подобаються ці змагання, і в минулі роки я вже доволі успішно виступав там. Очевидно, у Великій Британії я буду їздити на трохи іншій машині, але я з самого початку почувався комфортно на ZX-10R, тому, на мою думку, після проведення декількох випробувань нової моделі, запланованих перед перегонами, ми зможемо добре підготуватися!