Новини

Офіційні новини Kawasaki

9 Серпень 2017 Шанувальники Z900 побачать його у 2018 році в червоному кольорі

Він уперше з'явився перед публікою й медіа наприкінці 2016 року, а у 2018 сезоні, після року рекордних продажів і високих оцінок, Z900 буде доступний у новому кольорі. 
Вже визнаний одним із найкращих байків у класі нейкед стрітфайтер (naked streetfighter), Refined Raw Z900 застосовує властиву лише Kawasaki унікальну філософію дизайну і проектування Sugomi, щоби збалансувати у своїй рішучій вдачі агресивний та жорсткий зовнішній вигляд із досконалими інженерними розробками Kawasaki.
 
Z900 – це машина справжнього байкера, яка підійде як відданим фанатам, так і тим, хто бажає перейти на наступну сходинку з погляду потужності. Мотоцикл буде доступний у червоному кольорі Candy Persimmon Red у поєднанні з чорним Metallic Spark Black, а також у трьох інших кольорових опціях. Отже, в 2018 році можна буде обрати серед аж чотирьох кольорів.
 
Найтемніший наразі відтінок Flat Ebony замінить Flat Metallic Spark Black, плюс з'явиться червона стрічка на ободі колеса. Ця версія та Candy Lime Green також скористуються перевагами детальних графічних оновлень нового сезону, а Pearl Mystic Gray залишиться незмінною.
 
"Z900 поєднує в собі найбільш довершену комбінацію, повний комплект мотоцикла Refined Raw, — коментує Моріхіро Ікома (Morihiro Ikoma), директор Kawasaki Motors Europe. – Z900 займає центральне місце в лінійці Z і є важливим мотоциклом для Kawasaki. З цією новою кольоровою опцією він безумовно залишиться мотоциклом №1 у цьому популярному ринковому сегменті".