Новини

Офіційні новини Kawasaki

10 Вересень 2017 Побачив світ новий Kawasaki Z650 MRS у версії Flat Track

Відомий кастомайзер мотоциклів MRS Oficina вразив багатьох, створивши приголомшливу версію Café Racer на базі Vulcan S. Прийшов час показати результат другої співпраці з Kawasaki France — Kawasaki Z650 MRS Flat Track.  
Антуан Кулон (Antoine Coulon) з Kawasaki France розповідає: "Перший спільний проект із MRS виявився дуже вдалим. Це підштовхнуло нас до продовження співпраці. MRS — справжній митець, якого не лякають складні проекти, що виходять за межі буденного. Ноу-хау MRS — одні з найкращих у світі на сьогодні". 
 
MRS повернулися, щоби презентувати проект, створений на базі Kawasaki Z650, який було перетворено з середньорозмірного нейкеда на розкішний Flat Track. За місяці старанної роботи MRS вдалося створити шедевр у візуальному та інженерному сенсі.
 
Представник MRS Oficina коментує: "Хотів би подякувати Kawasaki France за ще одну можливість створити щось унікальне. Цей проект був складнішим за попередній, але результат виправдав витрачені зусилля. Робота ґрунтувалася на довірі, і ми могли вільно втілювати всі свої ідеї. Мета полягала в тому, щоби створити унікальний мотоцикл, і я сподіваюся, що людям він сподобається".
 
Витончений дизайном та неймовірна увага до деталей забезпечили цьому мотоциклу місце у відомій паризькій студії Studio Harcourt. Студія відома своїм унікальним стилем створення світлотіней. Це ще більше підкреслює кольори Kawasaki Z650 MRS.
 
Франсис Даньян, голова студії Studio Harcourt, пояснює: "Особисто я є великим шанувальником мотоциклів. Фотографувати цю приголомшливу машину — справжнє задоволення. Ми старанно працюємо над тим, щоби зробити результат максимально привабливим, використовуючи техніку, яка зробила нашу студію відомою в 1934 році. Цю традицію ми бережемо і використовуємо відтоді.  Наразі ми також пропонуємо палким шанувальникам можливість сфотографуватися з улюбленим мотоциклом або автомобілем".
 
Дебют Kawasaki Z650 MRS відбувся 10 вересня в Chantilly Art & Elegance Richard Mille у замку Шантильї (60), Франція.