Новини

Офіційні новини Kawasaki

15 Серпень 2017 Зірка Monster Energy Kawasaki Motocross спробував Ninja

Клемент Десаль (Clément Desalle), гонщик команди Kawasaki Monster Energy, завжди має під рукою потужний KX450-SR, тому що він є частиною його основної роботи. Але він також є палким шанувальником трекових мотоциклів. 
У перервах між подорожами і змаганнями з мотокросу на найвищому рівні, 28-річний Десаль приділяє свій час практиці їзди на мотоциклі - це важливо, адже вона відточує швидкість його реакції для мотокросу - та слідкує за трековими перегонами, щоб  підживити його іншу двоколісну пристрасть - мотоцикли суперспорт.
 
"Мені завжди подобалось брати участь у трекових перегонах, і раніше я обирав для них моделі суперспорт з об'ємом двигуна 1000 куб.см. А минулого року моя команда та Monster Energy організували для мене спільні змагання з нашою зіркою - Чемпіоном World Superbike Джонатаном Рі.
 
Він з'їздив разом зі мною на Motorland в Іспанії на KX450-F, а потім ми відправилися на трек на двох заводських Ninja ZX-10R KRT. Я закохався в цю машину і вирішив, маю виїзжати на трек саме на ній".  
 
Завдяки головному офісу Kawasaki в Голландії та Бельгії, бажання Клемента нещодавно здійснилося: йому позичили Ninja ZX-10RR — ту саму модель, на якій Джонатан Рі та його партнер по команді Том Сайкс брали участь у престижному чемпіонаті.
 
"Клемент є місцевим героєм для багатьох шанувальників мотоциклів у Голландії та особливо в його рідній Бельгії, — розповідає Хенк Саломонс, директор Kawasaki Motors Бенілюксу.
 
– Ми маємо за честь надати йому цей мотоцикл, та впевнені, що він отримуватиме той справжній драйв, який може подарувати лише Ninja".