Новини

Офіційні новини Kawasaki

13 Липень 2017 В очікуванні Ninja 650 і Z650 2018

Лідери в класі середньої ваги - Ninja 650 і Z650 отримають в сезоні 2018 новий колір та оформлення.
В 2018 році Ninja 650 примірює на себе два lookи: перлисто-сірий Pearl Storm Gray + Ebony та насичено-синій Candy Plasma Blue з додаванням Ebony. 

Завдяки двигуну зі здвоєними циліндрами, який забезпечує зручний для водія крутний момент і потужність у всьому діапазоні обертів, цей середньоваговик Ninja здатний повністю задовольнити всі потреби як тих, хто обирає свій перший спортивний мотоцикл, так і водіїв, які цінують маневреність.
 
У наступному сезоні в Європі Ninja 650 також буде доступний у двох варіантах. Ninja 650 Tourer надійде у продаж з оригінальними аксесуарами Kawasaki — захистом двигуна, гелевою наклейкою на бак і захисними наколінниками, а високе вітрове скло і м’які бічні контейнери з опорними рамками завершать образ чудового вибору для тривалої подорожі.
 
Інший доступний варіант — Ninja 650 Performance отримає затемнене вітрове скло, гелеву наклейку на бак, кольорове маркування оббивки заднього сидіння та глушник Akrapovič.
 
У 2018 році naked Z650 з’явиться в чорному металіку Metallic Spark Black. Серед варіантів також знайдуться поєднання лимонно-зеленого Candy Lime Green + Metallic Spark Black та новий матово-зелений металік Metallic Matte Covert Green з додаванням Metallic Spark Black. Найменший з сімейства Z відверто демонструє елементи унікальної філософії дизайну Sugomi, яка поєднує передові технології з агресивним і модний стилем.
 
Легендарна серія Z, яка стала хітом вже з моменту запуску, в 2018 р. поповниться трьома новими кольоровими рішеннями, а також буде доступна у варіанті Z650 Performance – він отримає оригінальні аксесуари Kawasaki — гелеву наклейку на бак, кольорове маркування оббивки заднього сидіння та глушник Akrapovič.